دکوراسیون سبز

طراحی و اجرای فضای سبز

چه کسی است که از خوردن یک فنجان چای تازه دم در حیاط، باغچه یا روف گاردن خانه‌اش لذت نبرد؟ اگر باغچه خانه به رسیدگی نیاز دارد و یا آپارتمان شما نوساز است و در فکر طراحی باغچه و یک فضای سبز کوچک در حیاط، بالکن یا تراس هستید یا اگر به دنبال یک سرویس مطمئن برای طراحی و اجرای روف گاردن بر بام خانه هستید، باغبون24 در کنار شماست. کافی است جزئیات سفارشتان را ثبت کنید و چند دقیقه با متخصصین معماری و باغبانی ما مشورت و صحبت کنید. متخصصین تیم دکوراسیون سبز باغبون24 در صورت نیاز به صورت رایگان از محل شما بازدید می‌کنند. بهترین ایده‌های سبز در حیاط، تراس یا پشت‌بام خانه شما عملی خواهند شد!

دکوراسیون سبز
دکوراسیون سبز

اکثر افراد علاقه دارند.که اگر برای صرف غذا به رستوران و یا کافی شاپ می روند، دکوراسیون آن محیط آرامش بخش باشد تا برای چند ساعت هم که شده از ازدحام و آلودگی و استرس به دور باشند. گیاهان علاوه بر تمام مزایای بصری، تصفیه کننده هوا نیز هستند و قادرند آلودگی های زیادی را از هوای محیط حذف کنند.

تاثیر مثبتی که گل‌ها بر مهمانان هتل‌ها و مشتریان رستوران‌ها و کافی شاپ‌ها میگذارند، هیچگاه قابل چشم پوشی نیست. تاثیر حضور گل‌ها آنقدر مهم است که از هتل‌های پنج ستاره‌ی لوکس در تهران تا رستوران‌های سطح بالا از گل‌ها برای زیباتر کردن محیط‌شان استفاده می‌کنند. پس از گل‌آرایی محیط خود به هیچ عنوان غافل نشوید.

به یاد داشته باشید که انتخاب گلدان گیاه بسیار حائز اهمیت است و حتما باید سبک آن با سبک دکوراسیون محیط شما مطابقت داشته باشد. جهت انتخاب گیاه و اجرای فضای سبز رستوران، کافی شاپ یا محیط کار خود کافیست با باغبون24 تماس برقرار کنید.

فرم سفارش دکوراسیون سبز

نام(Required)
فایل ها را به اینجا بکشید
Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, Max. file size: 20 MB, Max. files: 5.
    لطفا عکس فضای مورد نظر خود را ارسال کنید
    آدرس(Required)