روش های پرداخت


روش اول:  پرداخت با کارت بانکی از طریق درگاه اینترنتی

تمامی کاربران باغبون24 می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی زرین پال و پی پال  و یا در صورت مشکل در رمز دوم از طریق کارت به کارت بانکی و درج رسید آن در قسمت فوتر  سایت  هزینه سفارش را پرداخت  کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.
همچنین، پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود و کاربرانی که پرداخت خود را به صورتت اینترنتی از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت باغبون24 انجام دهند، سفارش سریعتر ارسال می شود.

چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم سایت باغبون24 می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هم اکنون، با کارت بانک‏‌های عضو شتاب امکان خرید اینترنتی وجود دارد.
هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

الف) شماره 16 رقمی کارت

این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

ب) رمز خرید اینترنتی پویا یا رمز دوم پویا

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم پویا(رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
رمز دوم پویا  (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی پویا را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی پویا ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی پویا ، می‏‌توانید به شعبه  بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و نرم افزار تولید کننده ی رمز دوم پویا خود را  دریافت کنید .

ج) کد CVV2

این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و… به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.

د) تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 04 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

روش دوم:  پرداخت کارت به کارت

افرادی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق Gateway باغبون24 را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در سایت   کارت به کارت نمایند. حتما پس ازین کار رسید آن را در قسمت فوتر بخش اعلام واریز کارت به کارت ثبت نمایند . با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت باغبون24 به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر است و باغبون24 پیشنهاد می‌کند که از این روش جهت پرداخت استفاده نمایید.

شماره کارت های باغبون24

3868-3268-3374-6104

بانک ملت به نام حسین آل بویه

 3704-5968-2910-5022

بانک پاسارگاد به نام هومان همت دار